↓↓↓ Video ↓↓↓


Seriali H.O.T - Episodi 1 (I Plotë)

Your video will begin in 05:45

↓↓↓ Video ↓↓↓


0 Views

Bëj Subsribe: http://bit.ly/ErmalMamaqiYT Shiko këtu episodet e plota: https://bit.ly/SerialiHOT EPISODI 1 Përmbledhje: Dani, nje regjisor i ri plot e...

Дата загрузки:2021-11-16T19:10:12+0000

↓↓↓ Video ↓↓↓


Published
Bëj Subsribe: http://bit.ly/ErmalMamaqiYT
Shiko këtu episodet e plota: https://bit.ly/SerialiHOT

EPISODI 1 Përmbledhje:
Dani, nje regjisor i ri plot endrra, gjendet i mbytur në vetvete duke punuar në reklama mediokre në agjensinë e babait të Amandës, të fejuarës së tij. Teksa Dani përndiqet seksualisht nga Xheni, aktorja e reklamës, Amanda punëson në agjensi miken e saj për të spiunuar Danin.

-Regjia : Bjordi Mezini
-Producent : Ermal Mamaqi, Dritan Huqi
-Skenari : Klaudia Brahimaj, Bjordi Mezini

Prodhuan : (ERMAL MAMAQI PRODUCTION) (ON FILM PRODUCTION)

WEB : www.tidi.al
Email : info@tidi.al
Instagram: https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/
Shikoni më shumë nga Ermal Mamaqi!
https://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official
https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/
https://www.linkedin.com/in/ermal-mamaqi-67949237
https://www.tiktok.com/@ermalmamaqiofficial?

#SerialiHOT #ErmalMamaqi #Episodi1

Kanali Zyrtar i Ermal Mamaqit është vendi më i mirë për të parë humor, motivim dhe dije në YouTube! Ermal Mamaqi është I njohur si Biznesmen, Producent, Showman, Këngëtar, Aktor, Komedian shumë i Suksesshëm dhe së fundi dhe si Spiker Motivues. Ejani ndiqni videot dhe story-it më të fundit të Ermal Mamaqit cdo javë në kanalin tonë! Në këtë kanal, ju do të gjeni të gjitha videot motivuese, humoristike (Xing me Ermalin, 6 dit pa Ermalin, Xing Xing etj) këngët, plus përmbajtje të re që do të postojmë në vazhdim - duke përfshirë motivim, mënyra se si të arrijmë suksesin në jetë dhe në Karrierë... ka edhe më shumë! Përderisa po e lexon këtë text do të thotë se je në vendin e duhur. Kështu që ka mbetur vetëm një pyetje: "A jeni gati,miq?"

#Comedy #Training #Motivation #Daily #DailyMotivation #Inspiration #Success #Entrepreneur #Happiness #TIDIAL #Business #Happy #Life #live #serialihot #Hot #Seriale #Ermali
Category
free-erotic
Commenting disabled.